Як зробити ПДФ з Microsoft Word

WORD to PDF
Кожному з нас доводилося працювати в Microsoft Word. На сьогодні це кращий засіб для створення текстових файлів різної складності. Тут ви можете налаштувати шрифт, розмір і колір тексту, зробити його нахиленим, жирним або підкресленим і багато іншого. Але у настільки простий і зручною утиліти є свої недоліки: даний формат дуже нестабільний на різних платформах, що часто спотворює його зовнішній вигляд. Цей нюанс – зовсім не привід від нього відмовлятися, він легко вирішується за допомогою pdf конвертації з word.

В добавок до зручного перегляду на всіх пристроях, ви отримаєте ще захищеність (ваші файли стане важко редагувати) і готовність до друку. Сам цей процес не трудомісткий, займає всього кілька секунд, а впоратися з ним зможе навіть школяр. Використовуючи наш word в pdf конвертор, Вам необхідно виконати такі кроки:

1) Вивантажити необхідний файл з локального сховища або ж хмари (ми підтримуємо інтеграції з Google Drive і Dropbox).

2) Переконатися в правильності вибору.

На цьому етапі ми відображаємо іконку з символом розширення файлу, на який Ви натисли раніше, і його назва. Це робиться для економії Вашого часу та простоти роботи.

3) Сама word в pdf конвертація.

Тут ми відправляємо запит на сервер, де і відбуваються всі маніпуляції. За мить Ви отримаєте готовий док, зовні ідентичний до вихідного.

4) Збереження.

В кінці ви можете завантажити результат на гаджет, з якого працюєте, або використовувати один з вищезазначених сервісів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.