Огляд машини перед покупкою: на що варто звернути увагу

Oгляд зoвнішньoгo стaну

Сучaсні пeрeкупники тexніки мoжуть лeгкo ввeсти в oмaну, прoдaвши мaшину в пoгaнoму стaні дoвірливoму пoкупцю. Тoму варто взяти з собой хоча б друга, який більше розуміється в автомобілях.

Уваги заслуговують:

  • зовнішній огляд кузова бери наявність корозії та пошкодження лакофарбового шару;

  • візуальний аналіз салону;

  • огляд моторного відсіку;

  • перевірка багажного відділення.

Лише після цього переходять до самого інструментального огляду за допомогою приладів та камп’ютерної діагностики.

Оцінка салону та двигуна

Якщо зовні автомат заслуговує на довіру, немає слідів корозії, сколів фарби нежто слідів ремонту, то переходять до самого салону. Найбільш зношеною частиною если місце водія. Спеціалісти можуть навіть назвати вік мотор по стану порогів.

Варто звернути увагу сверху лобове скло: на ньому повинні бути помітними сліди склоочисників. Якщо їх немає, в таком случае можливо автомобіль потрапляв в Происшествие і скло міняли. Це ж стосується й оптики: якщо одна фонарь новіша, то, можливо, орудие була в ДТП.

Занадто нові елементи обшивки в салоні, які вибиваються з загальної картини, також можуть свідчити ради потрапляння в ДТП в недалекому минулому. Відсутність счастливо-яких слідів зношування в панелях майже зі 100% вірогідністю свідчить оборона кузовний ремонт.

Огляд моторного відсіку дозволяє оцінити його группировка. В підкапотному просторі не повинно бути слідів масла альбо інших рідин. Невеличкий радиопилот пилу допускається, а от занадто чиста поверхня може свідчити ради те, що можливе підтікання мастила, антифризу чи інших технічних рідин. Якщо результати візуального огляду влаштовують, ведь переходять до аналізу стану автомобиль за допомогою спеціального обладнання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.