Огляд машини перед покупкою: на що варто звернути увагу

Oгляд зoвнішньoгo стaну

Сучaсні пeрeкупники тexніки мoжуть лeгкo ввeсти в oмaну, прoдaвши мaшину в пoгaнoму стaні дoвірливoму пoкупцю. Тoму варто взяти з собой хоча б друга, який більше розуміється возьми автомобілях.

Уваги заслуговують:

  • зовнішній огляд кузова получи наявність корозії та пошкодження лакофарбового шару;

  • візуальний аналіз салону;

  • огляд моторного відсіку;

  • перевірка багажного відділення.

Лише після цього переходять после інструментального огляду за допомогою приладів та компьютер’ютерної діагностики.

Оцінка салону та двигуна

Якщо зовні машинешка заслуговує на довіру, немає слідів корозії, сколів фарби либо слідів ремонту, то переходять впредь до салону. Найбільш зношеною частиною если місце водія. Спеціалісти можуть навіть назвати вік автомобиль по стану порогів.

Варто звернути увагу для лобове скло: на ньому повинні бути помітними сліди склоочисників. Якщо їх немає, в таком случае можливо автомобіль потрапляв в Происшествие і скло міняли. Це ж стосується й оптики: якщо одна шкварня новіша, то, можливо, режим була в ДТП.

Занадто нові елементи обшивки в салоні, які вибиваються з загальної картини, також можуть свідчити для потрапляння в ДТП в недалекому минулому. Відсутність счастливо оставаться-яких слідів зношування получи панелях майже зі 100% вірогідністю свідчить для кузовний ремонт.

Огляд моторного відсіку дозволяє оцінити його сторона. В підкапотному просторі не повинно бути слідів масла разве інших рідин. Невеличкий миллион рублей пилу допускається, а от занадто чиста поверхня може свідчити оборона те, що можливе підтікання мастила, антифризу чи інших технічних рідин. Якщо результати візуального огляду влаштовують, ведь переходять до аналізу стану (авто)машина за допомогою спеціального обладнання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.