T HIGH RENAULT SPORT RACING – нова лімітована серія вантажівок від RENAULT TRUCKS

Renault Trucks тa Renault Sport Racing пoєднaли свій дoсвід, ствoривши eксклюзивну мoдeль T High Renault Sport Racing. Ця спeціaльнa сeрія у жoвтoму зaбaрвлeнні Sirius – всeсвітньo відoмoму кoльoрі гoнoчнoї кoмaнди Фoрмули 1 Renault Sport Racing – oбмeжeнa 100 aвтoмoбілями.

Renault Trucks oб’єднaлa зусилля із Renault Sport Racing для ствoрeння мoдeлі T High Renault Sport Racing – нoвoгo лімітoвaнoгo вaріaнту флaгмaну лінійки вaнтaжівoк для мaгістрaльниx пeрeвeзeнь. Цeй вaнтaжний aвтoмoбіль випускaється нa зaвoді у Бург-aн-Брeсс тa, як і усі інші вaнтaжівки Renault Trucks, мaє сeртифікaт гарантованого виробництва у Франції (Guaranteed Made in France).

Нова обмежена серія із елегантним та спортивним виглядом забарвлена жовтою фарбою Sirius – всесвітньо відомим кольором гоночної команди Формули 1 Renault Sport Racing – яка разом із застосуванням жовто-чорних шахових клітин створює унікальну ідентичність моделей Renault Sport.

Різні фактури та відтінки чорного кольору контрастують із жовтими елементами: дзеркала бокового виду, а також фірмовий «діамант» і решітка радіатора на T High Renault Sport Racing мають покриття із яскравої чорної фарби. Для підкреслення спортивного дизайну автомобіля жовто-чорні шахові клітини використовуються і на бокових дефлекторах. І нарешті, ще одна важлива деталь – кожна вантажівка цієї обмеженої серії має пронумеровану чорну ідентифікаційну табличку.

Кабіна також має особливий дизайн із першокласним оснащенням та жовто-чорними кольорами, що відповідають зовнішньому вигляду машини. Крісла Recaro® та кермо оздоблені чорною шкірою із жовтою прошивкою. Таку ж прошивку мають і спальне місце та килимок у кабіні, тоді як панорамна панель приладів виконана у карбоновому забарвленні, а вентилятори мають жовте обрамлення. Останній штрих у спортивному «характері» автомобіля – жовті елементи ременів безпеки.

Модель T High Renault Sport Racing поєднує комфортність кабіни, приємність у водінні та високу ефективність в експлуатації. Вона має повністю пласку підлогу та оснащена 13-літровим двигуном у 520 к.с. і автоматичною коробкою передач Optidriver.

 

Короткі відомості про Renault Trucks

Спираючись на понад столітню спадщину французького автомобілебудування, Renault Trucks забезпечує професійних гравців транспортного ринку широким спектром послуг та автомобілів (від 2,8 до 120 т.), які можуть використовуватись у розвезенні продукції на місцевому та регіональному рівнях, роботі на будівництві та перевезеннях на дальні відстані. Вантажівки Renault Trucks витривалі та надійні, із низьким рівнем споживання палива, що дозволяє підвищити ефективність їх роботи та знизити операційні витрати. Renault Trucks постачає та обслуговує свої автомобілі через мережу дилерів, до якої входять понад 1500 пунктів обслуговування. Вантажівки Renault Trucks розробляються та збираються у Франції, і там же виготовляється більшість їх деталей.

Renault Trucks є частиною Volvo Group, одного із провідних світових виробників вантажівок, автобусів, будівельного обладнання і морських та промислових двигунів. Група також надає комплексні рішення у сфері фінансування та обслуговування. Volvo Group, кількість працівників якої становить близько 95 тисяч осіб, має виробничі підприємства у 18 країнах та продає свою продукцію на більш ніж 190 ринках. У 2017 р. чистий обсяг продажів Volvo Group склав приблизно 335 млрд. шведських крон (35 млрд. євро). Volvo Group – відкрита акціонерна компанія із штаб-квартирою у Ґетеборзі (Швеція). Акції Volvo котуються на біржі Nasdaq у Стокгольмі

Інші новини автоспорту України тасвіту >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.