SKODA AUTO випустила 8 млн механічних КПП MQ200

З мoмeнту пoчaтку вирoбництвa нa зaвoді у Млaдa-Бoлeслaві у 2000 рoці ŠKODA AUTO випустилa 8 млн мexaнічниx кoрoбoк пeрeдaч MQ200. Мexaнічнa п'яти- aбo 6-ступінчaстa кoрoбкa пeрeдaч встaнoвлюється нa різні моделі ŠKODA, а також сверху автомобілі Volkswagen, Audi і Seat Group. Щодня виробляється близько 1900 одиниць.

Михаель Оельєклаус, коммонер Правління ŠKODA AUTO з виробництва та логістики, підкреслює: «Я вітаю всю команду з цим результатом. Це велике досягнення, яке свідчить для нашу технічну експертизу: механічна кошница передач MQ200 – приклад високої якості і надійності, а також підтвердження того, що виробництво автокомпонентів є важливим нате рівні Групи».

Лише минулого року з конвеєра у Млада-Болеславі зійшло 383 000 одиниць механічної п'яти- аль 6-ступінчастої трансмісії, а щоденний обсяг виробництва в даний час складає близько 1 900 одиниць. MQ200 встановлюється для автомобілі з бензиновими двигунами з крутним моментом прежде 200 Нм і робочим об'ємом від 1,0 после 1,6 літра. Нею комплектуються автомобілі ŠKODA, Volkswagen, Audi і Seat.

Окрім MQ100 і MQ200 у Млада-Болеславі, возьми своєму заводі у Врхлабі ŠKODA AUTO також випускає 7-ступінчасту автоматичну коробку передач DQ200. В цілому у виробництві трансмісій возьми двох об'єктах компанії працює близько 1 700 осіб.

Симультанно з виробництвом трансмісій на тому ж заводі у Млада-Болеславі ŠKODA виробляє високовольтні тягові батареї про PLUG-IN гібридних моделей ŠKODA SUPERB iV і ŠKODA OCTAVIA iV. Спустя некоторое время само на початку 2022 року розпочнеться виробництво акумуляторних систем MEB про ŠKODA ENYAQ iV.

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» – офіційний дилерський опора ТОВ «ЄВРОКАР», що працює бери ринку України під зареєстрованим торговим наслышан «1-й Автоцентр ŠKODA» https://www.kievskoda.com/ ТОВ «ЄВРОКАР» – офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.