Що краще з’їсти перед поїздкою на автобусі


Довготривала подорож на автобусі не для всіх є приємною подією. Така поїздка може стати проблемою для пасажирів, яких захитує в транспорті. Якщо дорослий мандрівник або дитина відчуває нудоту в автобусному салоні, то слід потурбуватися про відповідні препарати, які знижують симптоми. А перед початком подорожі не вживати деякі страви.

Що можна їсти перед автобусною поїздкою

Що краще з’їсти перед поїздкою на автобусі

Плануючи подорож, треба забронювати квитки на автобус, зібрати речі та спланувати меню. Якщо перед посадкою в транспорт виключити з раціону деякі страви, то нудота може взагалі не турбувати пасажира. Бажано відмовитись від смаженої, гострої та занадто жирної їжі. Вона обтяжує шлунок і викликає дискомфорт.

Останнє приймання їжі повинно відбуватися за дві-три години до початку подорожі. Сніданок або обід повинен бути легким, без алкоголю та молочної продукції. Це небезпечні страви, які подразнюють шлунок чи можуть спровокувати розлад. Бажано перекусити курятиною з легким гарніром, бутербродом з овочами, помірно солодким чаєм. В дорогу можна взяти лимон, порізаний на шматочки. Він добре відволікає та зменшує нудоту в автобусі. Щоб втамувати спрагу, слід пити чисту воду. Солодкі газовані напої тільки зашкодять.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.