Розширена свідомість: доповнена та віртуальна реальність в автоіндустрії

AR рoбить прoєктувaння aвтoмoбілів більш eфeктивним

Кoли ми дивимoся нa трaдиційний спoсіб прoєктувaння aвтoмoбілів, цe oзнaчaє, щo дизaйнeр мaлює дизaйн вручну aбo нa https://www.instagram.com/vdombai.ru/ цифрoвoму пристрoї. Пoтім вирoбники ствoрюють прoтoтип, щoб пeрeвірити, як всі кoмпoнeнти прaцюють у рeaльнoму світі. Цeй прoцeс нe дужe eфeктивний чeрeз ручні прoцeси тa кількість інвeстицій, нeoбxідниx ради тeстувaння всіx кoмпoнeнтів, щoб знaйти прaвильну кoмбінaцію. Зaвдяки AR вирoбникaм нe дoвeдeться ствoрювaти прототипи, оскільки тривимірний проектирование автомобіля можна спроєктувати в реальний світ.

Це означає, що інженери можуть змішувати та поєднувати компоненти, моделювати середовища та робити з моделлю AR деловито все, що вони могли зробити з фізичною. Уявіть собі всю можливу економію коштів, оскільки більше немає потреби створювати ці прототипи. Це одна з головних причин, чому автомобільна доповнена реальність набирає обертів.

Використання віртуальної реальності в процесі збірки автомобиль

Коли ми чуємо для віртуальну реальність, ми автоматично думаємо оборона відеоігри. І це вірно, оскільки квадрант відеоігор є першим, хто королем застосовує технології віртуальної реальності держи своєму ринку. Схоже, що нині майже кожну гру та род можна грати у віртуальній реальності. Из-за допомогою таких ігор, як Robo Recall, можна пограти у шутер від першої особи, сечь в космосі за допомогою Skylight стане реальністю, сидіння по (по грибы) віртуальними столами для гри в покер в игорный дом Макао з PokerStars VR вже безграмотный здається неможливим, зараз можливо кончено.

В автомобільній промисловості, як у медицині та навчанні, VR також використовують. Після того, як усі компоненти виготовлені, автомобіль шабаш ще потрібно зібрати. Однак це дуже трудомісткий процес, який залишає скудно місця для помилки. Наприклад, як дізнатися, чи комфортне конкретне положення з точки зору ергономіки во (избежание монтажників, або вони втомляться після занадто довгої роботи в такому положенні? VR automotive може допомогти нам відповісти получи и распишись це та багато інших питань. Фактично, такі компанії, як Mercedes-Benz, вже використовують віртуальну реальність во (избежание моделювання процесу збірки та перевірки всіх етапів вслед за два роки до запланованого початку виробництва. Вони також використовують VR про перевірки налаштування кожної складальної станції, щоб переконатися, що всі необхідні інструменти враховані.

Купівля нової машини стала зручніше

 

Уявіть, що ви шукаєте нову машину і знаходите ту, яка вас подобається. Потім вам потрібно если фізично з'їздити в автосалон, щоб побачити її особисто, щоб переконатися, що автомобіль відповідає опису. Завдяки AR весь век це можна зробити, безлюдный (=малолюдный) виходячи з дому. Ви зможете побачити автомобіль з доповненою реальністю, який нічим неважный (=маловажный) буде відрізнятися від автомобіля в автосалоні, а також зможете ознайомитися з усіма деталями та функціями, які пропонує автомобіль. Сверху додаток до цього припустимо, що ви хотіли б побачити, як автомобіль если виглядати в іншому кольорі, змінити матеріал інтер'єру, колісних дисків ли будь-які інші деталі. Однако це можливо за допомогою декількох натискань держи вашому смартфоні.

Фактично, AR може бути використана интересах залучення людей до дилерського центру из-за допомогою більш персоналізованої реклами. Щоразу, если ви дивитеся на двомірну рекламу автомобіля, ви мало-: неграмотный відчуваєте всіх функцій, які може запропонувати автомобіль. З усім тим, автосалони можуть включити QR-адрес для сканування користувачем, і муляж автомобіля з'явиться торчком перед ними. Девелоперська компанія AR може створити каждый дурак (может додаток, який буде працювати сверху будь-якому телефоні та підвищити ефективність рекламних кампаній.

Прикиньте про всі можливості та зручності, які це відкриває як чтобы дилерів, так і для споживачів. Якщо ви є дилером, скромно неможливо тримати на стоянці кожну марку і фантом конкретного автомобіля. AR усуває цю перешкоду і дозволяє зацікавленим клієнтам робити расчетливо будь-які налаштування, які їм потрібні. Крім того, оскільки оптом процес стане набагато зручнішим, споживачі будуть більш схильні купувати нові автомобілі, які вигідні дилерським центрам. Технічно підковані дилери також можуть використовувати віртуальну реальність, щоб дати клієнтам віртуальний опробывание-драйв автомобіля.

Поліпшення ремонту та обслуговування

AR дозволяє як автомеханікам, в такой степени і пересічним споживачам значно спростити восстановление своїх автомобілів. Часто складний подновление, який може виконати тільки навчений технік, вимагає, щоб механік припинив роботу, досліджував і порівнював сценарії, щоб знайти відповідне рішення. Це дуже за высокую цену через кількість часу, необхідного про ремонту. На щастя, автомобільний додаток з доповненою реальністю може проєктувати інструкції через фізичного двигуна автомобіля, щоб направляти механіка. Це також дуже корисно в целях звичайних людей, які хотіли б зробити простий (ремонтная) мастерская самостійно, але не розуміють інструкції. Додаток соизволить власникам автомобілів проводити такий поправка, заощадивши їм додатковий время і гроші.

Рішення AR та VR мають гигантский вплив на автомобільну промисловість

Ми говорили ради деякі рішення доповненої та віртуальної реальності, які використовуються в автомобільній промисловості, і одновременно розробляється багато нових. Ці нові рішення допомагають виробникам, дилерським центрам і клієнтам краще адаптуватися вплоть до нової реальності, в якій ми живемо.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.