Поради для водіїв: як купувати пальне зі знижками

5f508a9b6bebd671b582df12b3b97687

Мoжливoсті дoдaтку Toplyvo UA

З нaми вигіднo купуй пaльнe oнлaйн зa фіксoвaними знижкaми. Мaтимeш eкoнoмію дo мінус 3,5 гривні зa літр бeнзину. Тaкoж у тeбe є мoжливість придбaти eлeктрoнний пoліс угоду кому) aвтo за вигідною ціною. Якщо подорожуєш, купуй онлайн віньєтки на платних доріг за кордоном. Тобі мало-: неграмотный доведеться довго стояти в чергах на оформлення пропуску. Докладно для функції застосунку читай бери нашому сайті: https://toplyvo.app/ua/

Як придбати електронний купон

Завантажуй Toplyvo UA через магазини мобільних додатків та зареєструйся. Далі потрапляєш возьми головний екран і натискаєш «Купити пальне». З'являється екран угоди, тицяєш «Я згоден».

Алгорифм придбання талону наступний:

  1. Обираєш потрібну мережу АЗК, свайпаючи пальцем вліво-направо. Найближчим часом чекаємо ще декілька нових партнерів, тобі сподобається!
  2. Клікай сверху вид пального і талон номіналом від 5 давно 40 літрів. Ціни держи пальне вказані зі знижкою, тобто получи и распишись стелі буде дорожче.
  3. Переходь задолго. Ant. с вибору способів оплати. Серед них є такі: з банківської картки, готівкою от термінал, Portmone, Apple Pay, Google Pay ли особистим рахунком з додатковою знижкою!
  4. Після оплати квиток одразу з'являється сверху головному екрані в розділі «Активні» і готовий предварительно використання.

Який вигляд мають паливні талони?

У верхній частині вказані датировка і час до якого його необхідно використати, а трохи нижче QR-адрес, котрий потрібно показати касу в АЗК. Співробітник його просканує та твоє (авто)машина заправлять. Після використання квиток переходить в розділ «Архів».

У разі необхідності, поділися талоном з другом. Ради цього у верхньому правому куті натискаєте ударение «Поділитися», як в соціальних мережах. Далі даєш додатку дозвіл і відкриваєш телефонну книгу. Обираєш з неї потрібну людину і відправляєш.

Переваги особистого рахунку

Додатково заощадити можливо возле оплаті талонів з особистого рахунку в додатку. Персональний балансовый отчёт – це щось сверху кшталт електронного гаманця. Ти заздалегідь його поповнюєш і оплачуєш покупку з нього. Яко, отримуєш додаткову знижку від тієї ціни, яку бачиш у додатку.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.