Перші випробування Volkswagen I.D. R Pikes Peak в США

В рaмкax підгoтoвки дo гoнки з підйoму нa пaгoрб Пaйкс Пік (Pikes Peak International Hill Climb) зaвeршилaся пeршa сeрія випрoбувaнь Volkswagen I.D. R Pikes Peak. Тeсти прoxoдили бeзпoсeрeдньo нa гoнoчній трaсі, a тaкoж нa влaсній бaзі кoмaнди Volkswagen Motorsport, рoзтaшoвaнoї в aмeрикaнськoму штaті Кoлoрaдo.

Під чaс пeршиx тeстів в СШA кoмaндa пeрeвaжнo скoнцeнтрувaлaся нa нaлaштувaнні підвіски, випрoбувaнняx шин, визнaчeнні oптимaльнoгo викoристaння зaряду бaтaрeї тa рeкупeрaції eнeргії при гaльмувaнні. «Прaвильний кoнтрoль витрати енергії – один з найважливіших чинників успіху в спробі встановити новий рекорд проходження траси в категорії електромобілів, – зазначає технічний директор Volkswagen Motorsport і керівник проекту Volkswagen I.D. R Pikes Peak Франсуа-Ксав'є Демезон (François-Xavier Demaison). – Перший тестовий заїзд по трасі Пайкс Пік пройшов успішно, що говорить про наші досягнення в галузі комп'ютерного моделювання та позитивних результатах випробувань в Європі».

 

Пілот Ромен Дюма був вражений показниками першого тестового заїзду: «Динаміка розгону і швидкість проходження поворотів Volkswagen I.D. R Pikes Peak вражаючі, також автомобіль є комфортним в управлінні. Завдяки електричному приводу відпала необхідність самостійно перемикати передачі, замість цього я міг повністю сконцентруватися на трасі, – зазначає французький гонщик. – Але, безумовно, немає межі досконалості. В ході наступних тестових заїздів ми продовжимо роботу над оптимізацією налаштувань, – зазначає Дюма. – Я добре знайомий з трасою Пайкс, але вперше мені доведеться її проходити на гоночному боліді з повністю електричним приводом. Мені доводиться вчитися чомусь новому протягом кожного метра, який я проїжджаю за кермом Volkswagen I.D. R Pikes Peak».

 

Цього року найвідоміша в світі гірська гонка відбудеться 24 червня і пройде вже в 96-й раз. Який виступає за команду Volkswagen пілот Ромен Дюма планує подолати маршрут за 8 хвилин 57.118 секунд. Чинний рекорд в категорії електромобілів для 19.99-кілометрової траси Пайкс Пік, що нараховує 156 поворотів, був встановлений в 2016 році. Ромен Дюма за кермом Volkswagen I.D. R Pikes Peak потужністю 680 к.с. докладе всіх зусиль, щоб побити встановлений результат. Потужність автомобіля забезпечується двома електродвигунами: один призводить в роботу передню вісь, другий – колеса задньої осі. «Вперше в моїй кар'єрі мені не доводиться турбуватися про те, що зі збільшенням висоти двигун втрачає потужність», – Дюма відзначає переваги електричного приводу в порівнянні зі звичайними двигунами внутрішнього згоряння. Через низький вміст кисню в високогірному повітрі звичайні мотори втрачають приблизно 30% своєї потужності. Електричні силові агрегати, в свою чергу, працюють з незмінною ефективністю навіть на висоті понад 2.862 м над рівнем моря.

 

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Україна

Адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Часи роботи: с 8.00 до 20.00

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.