Переваги системи Прозорро

Система Прозорро була розроблена в Україні для проведення електронних торгів для державних закупівель. Вона була ухвалена на законодавчому рівні 1 квітня 2016 року. Цей сервіс має велику кількість переваг для виробників та замовників. Вони можуть здійснити всі необхідні дії для проведення торгів на максимально комфортному рівні.

Переваги системи Прозорро

Які дії потрібно провести для торгів

Система Прозорро дозволяє провести електронні торги для отримання процесу закупівлі за привабливою ціною та на взаємно вигідних умовах. Серед усіх необхідних дій можна назвати ряд найважливіших позицій.

  1. Реєстрація. Цей процес здійснюється на спеціальних майданчиках, які мають акредитацію від системи “Прозорро”. Одним з таких майданчиків є Українська Універсальна Біржа, пройти яку можна за посиланням tender.uub.com.ua.
  2. Подання оголошення. Цим питанням повністю займається замовник. Він вказує в оголошенні всі необхідні дані про товар, його обсяг, цінову категорію, а також прикріплює документи, що забезпечують опис кваліфікації замовлення.
  3. Відгук на заявку. Підприємець може відгукнутися на розміщену заявку у разі, якщо його компанія здатна повністю провести постачання потрібного обсягу при всіх необхідних умовах.
  4. Аукціон. Державні закупівлі здійснюються з використанням системи аукціонів. Вони проводяться за голландською методикою, коли зазначена спочатку сума знижується.

Процес аукціону відбувається таким чином, щоб суттєво прискорити процедуру визначення переможця. На кожному етапі з процесу виключаються постачальники, які запропонували найвищу вартість, ніж інші учасники. Третій етап завершальний. На ньому система здійснює виявлення переможця із мінімальною вартістю.

Які переваги можна виділити

Ця система додатково була розроблена для спрощення дій. На основі її функціоналу можна провести виділення наступних переваг:

● взяти участь у торгах може будь-хто, хто бажає, незалежно від того, чи є він резидентом України чи ні;

● постачальники отримують повноцінну можливість щодо постійних поставок товарів до споживачів;

● замовники одержують усі необхідні товари потрібної якості від переможця торгів;

● економія часу на пошук постачальника чи покупця;

● можливість проведення економії коштів на виробництво та купівлю товарів;

● отримання максимально прозорого правочину для виключення корупційних або посередницьких схем;

● повна відсутність можливості штучного завищення ціни за рахунок виключення посередників;

● можливість збору аналітики для державних та особистих звітів;

● отримання повідомлень про появу нових оголошень на порталі.

Всі ці переваги мають максимально високий рівень значення для постачальника та замовника. Саме тому за стільки років існування стільки компаній провели реєстрацію на сервісі не обов’язково, а добровільно. Це пов’язано з тим, що обидві сторони хочуть отримати гарантії на вдале завершення угоди та отримання постійних джерел збуту та постачання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.