Panda Raid 2018: Нестримний Fiat Panda перемагає пустелю

Минулoї нeділі зaвeршився «Panda Raid 2018» – зaxoплюючe рeгулярнe змaгaння, відкритe лишe для мoдeлeй Fiat Panda, пoбудoвaниx дo 2003 рoку. Ця пoдія 3 бeрeзня зaлишилa Мaдрид з вeрсіями 4×2 і 4×4 і 10 бeрeзня дoсяглa Мaррaкeшу після подолання марокканської пустелі. Маршрут складав 3000 кілометрів, проходячи через випалені сонцем села та піщані стежки, перетинаючи суворі місцевості, які могли б стати важким випробуванням навіть для великих позашляховиків.

Тепер це вже усталена частина календаря Rally Raid, в яку також входить знаменитий Дакар, незважаючи на свій аматорський дух. Це був 10-й випуск Panda Raid, який залучив рекордну кількість з 400 історичних автомобілів Panda з усіх чотирьох куточків Землі: від Аргентини до Камбоджі і від Пенсільванії до Італії.

Відправившись з Мадрида, барвистий караван спочатку попрямував до узбережжя, в порт Мотріль, звідки, після короткої переправи, він відправився до озера Мохаммед V (4 березня). Після цього експедиція зіткнулася з піщаними землями і стежками, пустельними зонами і пейзажами з нескінченним горизонтом, з зупинками в Бні-Таджіді (5 березня), Еррашідіі (6 березня), Мерзузі (8 березня) і Тансіхті (9 березня). Заключний етап відбувся 10 березня, фінішувавши в легендарному Марракеші.

Ця чудова подорож вже десять років магічно поєднує пригоди, природу та незаймані пейзажі на борту автомобільної легенди, випущеної в цілому в кількості більше 7,5 мільйонів автомобілів, побудованих з 1980 року по теперішній час, яка до сих пір радує і сьогодні своєю міцністю, керованістю і зручністю. Поряд з 400 класичними автомобілями Panda в гонці був новий Fiat Panda Cross 4×4, який пройшов весь шлях. Символічна передача естафети між минулим і сьогоденням моделі, яка була одним з бестселерів в своєму сегменті в Європі протягом 15 років. Іншими словами, безперечна королева європейських міст ще раз довела, що вона веде себе однаково невимушено і серед пустельних дюн.

Природний спадкоємець легендарної Panda 4×4, що народилася 35 років тому, нинішній Panda Cross 4×4 пропонує всю ексклюзивність позашляховиків верхнього сегмента всього на 3,7 метрах. Секрет його успіху – унікальне поєднання системи тяги справжнього позашляховика, продуктивності і оснащеності SUV, зовнішніх габаритів, ефективності і маневреності міського автомобіля. Panda Cross 4×4 – це «легковий всюдихід», тому що він може подолати будь-яку перешкоду – завдяки повному приводу 4WD і електронному блокуванню диференціала (Electronic Differential Lock), які він вперше представив на ринку, а також тому, що він залучає велику кількість клієнтів, так як відповідає їхнім потребам в мобільності.

Більш того, дивовижний успіх «Panda Raid 2018» – це ще один з багатьох рекордів. Наприклад, окрім того, що це перший міський автомобіль з приводом 4WD (1983), Panda також була першою машиною в своєму сегменті, яка отримала титул «Автомобіль року» (2004), і в тому ж році вона стала також першим міським легковим автомобілем, який піднявся на висоту 5200 метрів, в базовий табір альпіністів на Евересті. Довга серія рекордів продовжилася в 2006 році, коли Fiat Panda став першим автомобілем на природному газі, який буде вироблятися у великих масштабах. І сьогодні це єдиний автомобіль в своєму сегменті, що пропонує чотири версії двигунів (бензин, дизель, бензин / природний газ і бензин / LPG), три комплектації (Urban look, City Cross і 4×4), дві системи приводу (передній і на всі колеса) і дві коробки передач (механічна і роботизована Dualogic).

Автосалон Колос-Авто

Адреса: м. Черкаси, вул. Смілянська, 153

Тел.: (0472) 63-94-05, (067) 405-31-90

Факс.: (047)263-96-12

Режим роботи: с 9.00-18.00 (вс.-вых.)

E-mail: info@kolosauto.com.ua

WEB: kolosauto.com.ua

Перейти на сторінку автосалону >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.