Хобі-картинг у Черкасах

Чeркaси стaнуть oдним з міст, дe цьoгo рoку прoйдe двa eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з xoбі-кaртингу. Учaсникaми змaгaнь мoжуть стати всі охочі. А переможець всього Чемпіонату отримає статус "найсильнішого пілота українського хобі-картингу" та поїде на відпочинок у Буковель.

Цього року турнір складається з семи етапів, які проходитимуть у різних містах країни. Нашому місту випала нагода організувати в себе аж два етапи. Один з яких буде вже цієї суботи, 7 липня.

Це буде вже четвертий етап Чемпіонату, – розповідає черкаський організатор, керівник картинг-клубу Олександр Ткаченко. – Ще один етап ми прийматимемо восени. Черкаси – активне та спортивне місто, особливо по розвитку автоспорту. В місті дуже багато прихильників і навіть безпосередніх учасників різних авто дисциплін: починаючи від слалому і закінчуючи професійним ралі. Тому ми розвиваємо ще один напрямок – картинг.

Організатори зазначають, що аматорський картинг найдоступніший та найбезпечніший вид автоспорту. Він підходить абсолютно всім: дітям та дорослим, хлопцям та дівчатам. Тож вже 7 липня запрошують всіх на етап Чемпіонату на черкаську набережну. Змагання відбуватимуться на трасі черкаського картинг-центру. Початок о 12:00.

Контактна особа на етапі Олександр Ткаченко: 0631904703

 

Джерело: infomist.ck.ua

Інші новини автоспорту України тасвіту >> 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.