7-8 липня Ралі “Столиця”

У субoту, 7 липня, цeнтр стoлиці Укрaїни нa кількa гoдин пeрeтвoрять нa Мeкку aвтoспoрту. Тут, біля будівлі КМДA, стaртує рaлі "Стoлиця".

Прo цe під чaс прeс-кoнфeрeнції в Укрінфoрмі рoзпoвів прeзидeнт Київськoгo міськoгo автомотоклубу, пілот-рекордсмен Сергій Малик, передає кореспондент агентства.

"Гонка "Столиця" розпочне третій етап чемпіонату України з ралі. Перші два етапи пройшли у травні та червні. Відкрила сезон "ХVI ралі Галіція" потім – автогонка "Умань" на Черкащині. Ралі "Столиця" триватиме 7-8 липня. Після урочистого відкриття у Києві гонщики переїдуть до Житомирщини, де й відбудуться заїзди. Нагородження переможців пройде у селищі Іршанськ", – зазначив Малик.

Він також висловив надію на те, що ралі "Столиця" стане по-справжньому традиційним і з кожним роком набиратиме обертів.

"Ми почали проводити гонки "за будь-якої погоди" ще 1999 року. Тоді на старт ралі вийшли 36 екіпажів, а 2005-го – вже 58, в тому числі – два англійські на автомобілях Ford Focus WRC.  Потім з різних причин змагання певний час не проводилися, а нинішнього року відновилися. Очікуємо на участь близько 30-ти екіпажів, які мають здолати 118 кілометрів. Ми зробимо все від нас залежне, аби ралі "Столиця" було по-справжньому традиційним і з кожним роком набирало обертів", – сказав пілот.

Нинішнього сезону чемпіонат України з ралі отримав нового генерального спонсора –  паливну компанію Glusco.

"Авторалі – захоплюючий та видовищний вид спорту, а ми хочемо допомогти спортсменам відкрити нові можливості, – підкреслила під час прес-конференції директор з маркетингу та комунікацій Glusco Юлія Жаткіна. – На уманському етапі чемпіонату мені пощастило перевірити себе у якості другого пілота. Автогонки – це справжнє випробування характерів, а ще вони допомагають відчути "дух партнерства".

Додамо, що після ралі "Столиця"-2018 організатори чемпіонату країни планують у вересні провести автогонку "Чумацкий шлях", а у жовтні – ралі "Трембіта" по Івано-Франківщині.

 

 

Деталі на сторінці Київського міського автомотоклубу>>

Інші новини автоспорту України і світу >> 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.